З 26 липня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади державного експерта експертної групи з європейської інтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Дойонко Ольги Віталіївни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/64f24ec8-d6...

З 26 липня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу координації міжнародних заходів та комунікацій Департаменту забезпечення комунікацій та організаційно-аналітичної роботи Лугової Христини Василівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/64f24ec8-d6...

З 30 травня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу нормативного забезпечення аудиторської діяльності управління методології бухгалтерського обліку та нормативного забезпечення аудиторської діяльності Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку Чорноус Олександри Володимирівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/a7f71a9d-d5...


З 31 травня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади начальника відділу обміну, обробки та аналізу інформації Департаменту моніторингу баз даних та верифікації виплат Смірнової Олександри Миколаївни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/7411c938-4a...

Результати перевірки


З 31 травня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади провідного спеціаліста відділу співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку та іншими регіональними організаціями Департаменту міжнародних фінансових проектів Никонорової Юлії Костянтинівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/91fba8d5-3c...

Результати перевірки


З 31 травня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу співпраці з Групою Світового банку Департаменту міжнародних фінансових проектів Мальковської Юлії Борисівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/83e3491c-28...

Результати перевірки


11 квітня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо головного спеціаліста відділу засобів масової інформації Департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери Колесникової Алли Михайлівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/fd70c961-2b...

Результати перевірки


З 12 квітня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу технічної підтримки Департаменту інформаційних систем та технологій Пригарського Дмитра Володимировича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/de13bc6d-f1...


З 20 березня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу інформаційної безпеки Департаменту інформаційних систем та технологій Вадімової Олени Іванівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/8157a281-9e...

Результати перевірки


З 20 березня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу інформаційної безпеки Департаменту інформаційних систем та технологій Гринчук Ольги Іванівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/cd9c6f1b-f5...

Результати перевірки


З 06 березня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу нормативного забезпечення аудиторської діяльності управління методології бухгалтерського обліку та нормативного забезпечення аудиторської діяльності Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку Сидоренка Дмитра Андрійовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/42917da7-15...

Результати перевірки


Результати перевірки Кашуріної М. В.


Результати перевірки Гуцевої Л. О.


З 06 лютого 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади завідувача Сектору забезпечення діяльності заступника Міністра з питань європейської інтеграції Кагадія Миколи Івановича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/485e57c2-35...

Результати перевірки


З 14 січня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади начальника Управління державної політики у сфері пробірного нагляду та документів суворої звітності Гринчука Тараса Васильовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/bc5225c6-01...

Результати перевірки


З 09 січня 2019 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу розвитку персоналу та кадрового менеджменту Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Гориги Яни Миколаївни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/1debc95d-18...

Результати перевірки


З 04 грудня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу співпраці з Групою Світового банку Департаменту міжнародних фінансових проектів Мороза Олександра Ігоровича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/b3746dab-6c...

Результати перевірки


З 21 листопада 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо претендента на зайняття посади директора Департаменту забезпечення комунікацій та організаційно-аналітичної роботи Зикової Ольги Ігорівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/f9c24696-21...

Результати перевірки


З 12 жовтня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу нормативного забезпечення аудиторської діяльності управління методології бухгалтерського обліку та нормативного забезпечення аудиторської діяльності Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку Одарич Тамари Григорівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/d50522ea-ea...


З 12 жовтня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста загального відділу Департаменту документообігу та контролю за виконанням документів Лимар Оксани Володимирівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/ef3bd6b2-c3...

Результати перевірки


З 12 жовтня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу нормативного забезпечення аудиторської діяльності управління методології бухгалтерського обліку та нормативного забезпечення аудиторської діяльності Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку Козлової Аліни Олександрівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/fae17953-37...


З 12 жовтня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу координації міжнародних заходів та комунікацій Департаменту забезпечення комунікацій та організаційно-аналітичної роботи Слюсаренко Ганни Анатоліївни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/d9b9f4b3-38...

Результати перевірки

З 13 серпня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу політики митних формальностей Департаменту митної політики Задорожного Юрія Миколайовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/48ff91d3-08...

З 13 серпня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу організаційного розвитку Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Решетника Олексія Вікторовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/0b137681-42...

З 13 серпня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу фінансів реформи охорони здоров’я Департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери Воронцової Вікторії Василівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/b91e0011-6d...

Результати перевірки

З 11 червня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади провідного спеціаліста відділу нормативно-правового забезпечення бюджетного процесу Юридичного департаменту Літвінчука Костянтина Сергійовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/280594c4-7f...

Результати перевірки

З 13 червня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади завідувача
сектору з охорони праці та пожежного нагляду Адміністративно-господарського управління Роспопчук Олени Вікторівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/cdc77411-80...

Результати перевірки

З 11 червня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади провідного спеціаліста відділу договірно-правової роботи Юридичного департаменту Козлової Єлизавети Андріївни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/797b0bd7-c9...

Результати перевірки

З 03 березня 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади державного експерта експертної групи з європейської інтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Шевлякова Ігоря Євгеновича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/1c9c3218-8e...

З 05 лютого 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста Сектору забезпечення діяльності заступника Міністра Горбуненка Романа Ігоровича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/b9b51494-e8...

Результати перевірки

З 05 лютого 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста Секретаріату державного секретаря Ліповської Світлани Олегівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/55d19948-3c...

Результати перевірки

З 05 лютого 2018 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу нормативного регулювання Департаменту видатків бюджету органів влади Лупенка Володимира Юрійовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/e27c0b34-b0...

З 18 грудня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу ринків капіталу Департаменту боргової політики ГАВКИ Дмитра Миколайовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/0b564923-00...

Результати перевірки

З 18 грудня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади заступника начальника Управління інформаційних технологій – начальника відділу системного супроводження ВОРОНЮКА Євгенія Анатолійовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/a4f220bc-e4...

Результати перевірки

З 18 грудня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу на зайняття посади заступника директора Департаменту боргової політики – начальника відділу кредитних і гарантійних відносин БАБИЧ Терезії Степанівни.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/c1f6a129-d5...

Результати перевірки

З 31 серпня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ШЕВЧУКА Юрія Ігоровича – претендента на зайняття посади провідного спеціаліста відділу методології бухгалтерського обліку у підприємницькій сфері управління методології бухгалтерського обліку Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/596896b0-d6...

Результати перевірки

З 20 липня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо таких переможців конкурсу БОСАКА Андрія Олександровича – претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу координації міжнародних заходів та комунікацій Департаменту забезпечення комунікацій та організаційно-аналітичної роботи.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/96f02260-4a...

Результати перевірки

З 20 липня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо таких переможців конкурсу НОВОМОДНОЇ Олени Миколаївни – претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу нормативного забезпечення казначейського обслуговування бюджету управління нормативного забезпечення бюджетного процесу Департаменту державного бюджету.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/1dc29614-97...

З 01 червня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Майстренко Лідії Володимирівни – претендента на зайняття посади заступника начальника Адміністративно-господарського управління – начальника відділу технічних засобів та зв’язку.

Заява

Результати перевірки

З 24 травня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу, претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу з питань участі держави у капіталізації банків Департаменту фінансової політики Панфілової Галини Валентинівни.

Заява

З 06 чераня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Ремпала Володимира Васильовича – претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу системного супроводження Департаменту інформаційних технологій та захисту інформації.

Заява

Результати перевірки

З 15 травня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо таких переможців конкурсу щодо Шишенок Олени Анатоліївни – претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та аналізу Департаменту з фінансово-економічних питань‚ бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Заява

З 15 травня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо таких переможців конкурсу щодо Ківерник Каріни Вячеславівни – претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу зв’язків зі ЗМІ – Прес-служба Департаменту забезпечення комунікацій та організаційно-аналітичної роботи.

Заява

Результати перевірки

З 28 квітня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Матузки Анатолія Миколайовича – претендента на зайняття посади начальника Адміністративно-господарського управління.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/9d2d9058-cb...

Результати перевірки

З 27 березня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу, претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу моніторингу Управління фіскальних ризиків Лутака Володимира Анатолійовича.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/3d3763f0-10...

З 28 квітня 2017 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Серебрянського Дмитра Миколайовича – претендента на зайняття посади директора Департаменту моніторингу баз даних та верифікації виплат.

Заява

https://public.nazk.gov.ua/declaration/9822d7be-28...

Результати перевіркиІнформація про результати проведення перевірки стосовно Боженко Віри Андріївни, яка займає посаду провідного інженера відділу з господарських питань Міністерства фінансів України.

Результати перевірки


Інформація про результати проведення перевірки щодо Мизюн О.М., яка займає посаду провідного інженера-програміста відділу інфраструктури та ІТ департаменту інформаційних технологій та захисту інформації Міністерства фінансів України.


Результати перевірки


З 19 грудня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо переможця конкурсу, претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу верифікації Управління верифікації та моніторингу виплат Шевели Лесі Михайлівни.

Декларація

Заява


З 20 грудня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Федоренко Катерини Володимирівни – головного спеціаліста відділу ІТ супроводження бюджетного процесу Департаменту інформаційних технологій та захисту інформації.

Декларація

Заява


З 26 грудня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо головного спеціаліста протокольного відділу Управління європейської інтеграції Мартиненко Оксани Володимирівни.

Декларація

Заява


Інформація про результати проведення перевірки щодо Шпікули Ігоря Орестовича, який працює на посаді головного спеціаліста відділу внутрішнього аудиту Управління запобігання корупції та внутрішнього аудиту Міністерства фінансів України.

Результати перевірки


Інформація про результати проведення перевірки щодо Сайдакова Владислава Станіславовича, який працює на посаді провідного спеціаліста відділу правового забезпечення фіскальної політики Юридичного департаменту Міністерства фінансів України.

Результати перевірки


Інформація про результати проведення перевірки щодо Нікітан Ганни Андріївни, яка працює на посаді заступника начальника управління методології бухгалтерського обліку – начальника відділу методології бухгалтерського обліку у підприємницькій сфері Департаменту податкової‚ митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України.

Результати перевірки


Інформація про результати проведення перевірки щодо Міхайлової О.А. - головного спеціаліста відділу підготовки та впровадження проектів розвитку та технічної допомоги Департаменту співробітництва з міжнародними організаціями Міністерства фінансів України.

Результати перевірки


З 03 листопада 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ФЕЩЕНКО Ірини Сергіївни – помічника Патронатної служби.

Декларація

Заява

З 02 липня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо БОЖЕНКО Віри Андріївни – провідного інженера відділу
з господарських питань Адміністративно-господарського управління.

Декларація

Заява


З 02 липня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ПАВЛЕНКО Світлани Віталіївни – відповідального чергового Мобілізаційного відділу.

Декларація

Заява

З 29 березня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ПРОКОПЬЄВОЇ Яни Юріївни – старшого інспектора фінансів органів безпеки та зведеного аналізу Департаменту фінансів оборони‚ правоохоронних органів і державної безпеки.

Декларація

Заява

Результати перевірки


З 03 лютого 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ШПІКУЛИ Ігоря Орестовича – головного спеціаліста відділу експертно-аналітичної роботи Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба).

Декларація

Заява


З 22 січня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо СИДОРОВА Сергія Борисовича – головного спеціаліста відділу стратегічного планування та координації роботи ЦОВВ Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба).

Декларація

Заява

Результати перевірки


З 12 січня 2016 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ГЕКЕР Ірини Дмитрівни – відповідального чергового Мобілізаційного відділу.

Декларація
Заява

Результати перевірки


Архів за 2015 рікЗ 14 грудня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо КОСТЮЧЕНКО Оксани Дмитрівни – головного спеціаліста відділу експертно-аналітичної роботи Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба).

Декларація

Заява

Результати перевірки


З 04 грудня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ЛЯШОК Юлії Юріївни – головного спеціаліста відділу державного регулювання у сфері виробництва‚ використання та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Управління державної політики у сфері пробірного нагляду та документів суворої звітності.

Декларація

Заява

Результати перевірки

З 18 листопада 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ЖУРБИ Ольги Олексіївни – головного економіста-фінансиста відділу фінансів соціального та пенсійного забезпечення Департаменту фінансів охорони здоров’я та соціальних програм.

Декларація

Заява

Результати перевірки


З 18 листопада 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Голубки Степана Михайловича – головного спеціаліста відділу стратегічного планування та координації роботи ЦОВВ Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба).

Декларація

Заява

Результати перевірки


З 27 жовтня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ЛІЩУК Вікторії Вікторівни – начальника відділу фінансів соціального захисту населення Департаменту фінансів охорони здоров’я та соціальних програм.

Декларація

Заява

Результати перевірки


З 24 вересня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Павловського Андрія Віталійовича – заступника директора Департаменту фінансів виробничої сфери та майнових відносин.

Декларація

Заява

З 16 вересня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо СЕМЕНКО Олени Олександрівни – заступника начальника відділу середньострокового бюджетного прогнозування та розвитку програмно-цільового методу управління планування державного бюджету Департаменту державного бюджету.

Декларація

Заява

Результати перевірки

З 10 вересня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Боднар Ірини Олексіївни – помічника Міністра відділу координації міжнародних заходів та комунікацій Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба).

Декларація

Заява

З 18 серпня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ЛАКОСНИК Валентини Михайлівни – головного економіста-фінансиста відділу фінансування проектів Світового банку управління співробітництва з міжнародними організаціями та координації міжнародної технічної допомоги Департаменту боргової та міжнародної фінансової політики.


Декларація

Заява

Результати перевірки

З 05 серпня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо ЦИБУЛЬКО Софії Петрівни – головного економіста-фінансиста відділу оподаткування зовнішньоекономічної діяльності та митноїбезпеки управління митної політики Департаменту податкової‚ митної політики та методології бухгалтерського обліку.

Декларація

Заява

Результати перевірки

З 05 серпня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Русинко Герміни Іванівни - головного економіста фінансиста відділу акцизного податку управління податкової політики Департаменту податкової‚ митної політики та методології бухгалтерського обліку.

Декларація

Заява

З 26 червня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо АВРАМЕНКА Сергія Григоровича – начальника відділу аналізу інформації Управління організації обміну та аналізу інформації.

Декларація

Заява

Результати перевірки

З 17 червня 2015 року у Міністерстві фінансів України розпочато проведення перевірки щодо Сайдакова Владислава Станіславовича – головного спеціаліста відділу експертно-аналітичної роботи Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба).

Декларація

Заява

Архів повідомлень знаходиться на старому сайті Міністерства фінансів України

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити