Підтримка Світового банку є важливою для подальшого зміцнення української економіки та підвищення рівня життя людей - Данилюк

4/20/18

19 квітня 2018 року в рамках весняних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні, Міністр фінансів України Олександр Данилюк разом з заступником Міністра фінансів з європейської інтеграції Юрієм Буцою зустрілися з віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером та директором Світового Банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен.

На зустрічі обговорили перебіг структурних реформ в Україні, стан виконання нашою країною умов для отримання позики на політику розвитку та співпрацю України зі Світовим банком.

“Для України, що зараз переживає один з найважливіших періодів в своїй історії, є важливою участь Світового банку у процесі реформ, що допомагають модернізувати нашу економіку та впровадити якісні зміни в соціальній сфері,” — зазначив Олександр Данилюк. Він також відзначив важливість спільних проектів України та Світового банку, результатами яких є зміцнення фінансової системи країни та створення нових робочих місць.

Зі свого боку, Сиріл Мюллер підкреслив важливість розпочатих Україною реформ та ініціатив Міністерства фінансів по боротьбі з корупцією. Окремо сторони наголосили на необхідності впровадження земельної реформи для подальшого сталого економічного розвитку України.

17 квітня Міністр фінансів Олександр Данилюк та заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца також зустрілися з Виконавчим директором Групи Світового банку Кристаліною Георгієвою

Обговорили стан виконання проектів Світового банку в Україні та прогрес, якого вдалося досягти нашій країні за останні чотири роки. При цьому Олександр Данилюк підкреслив, що “незважаючи на досягнуту фінансову стабілізацію та відновлення економічного зростання, ще багато потрібно зробити для зміцнення української економіки та підвищення рівня життя людей”. Він додав, що підтримка Світового банку надзвичайно важлива на цьому шляху.

Довідково:
У 2017 році виповнилося 25 років з моменту початку співпраці України та Світового банку. Протягом цього періоду всі члени Групи Світового банку прийняли участь у 46-ти спільних проектів в Україні. Вони були спрямовані на інституційний розвиток органів державної влади, підтримку окремих напрямів й проектів в пріоритетних галузях та сферах, а також системні проекти, спрямовані на підтримку реформ й збалансування державного бюджету України. Зараз Україна та Світовий банк спільно працюють над десятьма проектами. Кожен з них сприяє обміну досвідом, створенню нових робочих місць і зміцненню фінансової системи країни.


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити