Основи німецького бюджетного планування в Україні

8/3/15

Міністерство фінансів отримало можливість скористатись досвідом Німеччини

28 липня 2015 р. Німецькe товариство міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Міністерством фінансів України провели семінар на тему: «Середньострокове бюджетне планування та прогнозування».

Тренінг провела високопоставлений представник Федерального Міністерства фінансів Німеччини. Під час семінару учасники обговорювали питання бюджетного планування та контролю, а також його законодавчої основи. Близько 90 керівників відділів та спеціалістів різних напрямків Міністерства фінансів та інших лінійних міністерств, Рахункової палати та Національного банку змогли ознайомитися, як Уряд Німеччини управляє своїм бюджетом.

Теми, винесені на обговорення, є одними з ключових завдань Міністерства фінансів у здійсненні реформи державних фінансів і бюджетної децентралізації.

Семінар відбувся у рамках співпраці з Проектом “Підтримка реформи управління державними фінансами», який реалізується GIZ за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), з метою просування та підтримки реформи управління державними фінансами в Україні. Проект надає підтримку Міністерству фінансів України та іншим державним установам шляхом розвитку людського потенціалу, розширення професійної мережі контактів та гармонізації до кращої світової практики.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити