Олександр Данилюк зустрівся з віце-президентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом

7/14/17

13.07 Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з віце-президентом Європейської Комісії, Європейським комісаром з питань євро і соціального діалогу Валдісом Домбровскісом.

В ході зустрічі було обговорено виконання умов для отримання третього траншу макрофінансової допомоги ЄС у сумі 600,0 млн.євро, передбачених Меморандумом про взаєморозуміння між Україною та ЄС.

Олександр Данилюк підкреслив, що виділення чергового траншу макрофінансової допомоги стане яскравим свідченням стійкої підтримки з боку ЄС широкомасштабних структурних реформ, які проводяться нашою державою, а також символом довіри і визнання зусиль України у питаннях реформування країни.

Валдіс Домбровскіс, у свою чергу, наголосив на важливості важливість виконання Україною у поточному році ряду вимог, які оцінюються Європейською Стороною не виконаними або в яких прогрес вважається недостатнім.

Олександр Данилюк також проінформував віце-президента Європейської Комісії про роботу, яка ведеться для виконання умов надання макрофінансової допомоги, та запевнив, що Уряд докладе всіх зусиль для їхнього виконання.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити