Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів США Стівеном Мнучіним

4/19/18

18 квітня 2018 року під час робочого візиту до Вашингтона Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів США Стівеном Мнучіним.

Міністри обговорили продовження фінансової підтримки нашої країни з боку Сполучених Штатів та санкційну політику Міністерства фінансів США.

Сторони також обговорили перебіг реформ в Україні, а саме комплексну реформу Державної фіскальної Служби та ініціативи Міністерства фінансів України щодо покращення бізнес-клімату в країні. Однією з важливих тем зустрічі був прогрес у боротьбі з корупцією в Україні за останні чотири роки.

В ході зустрічі Олександр Данилюк подякував американському колезі за підтримку України у збільшенні капіталу Світового банку, що дозволить у майбутньому поглибити нашу співпрацю з Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Міжнародною фінансовою корпорацією.

Свівен Мнучін, зі свого боку, зазначив, що США і надалі будуть підтримувати Україну у проведенні необхідних для країни реформ.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити