Олександр Данилюк зустрівся з Директорами Міжнародної фінансової корпорації

5/24/18

23 травня Міністр фінансів Олександр Данилюк та перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова зустрілись з віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації (МФК) Джорджиною Бейкер та Виконавчим директором МФК Стефані фон Фріденбург.

На зустрічі обговорили питання приватизації банків державного сектору та подальше реформування державного банківського сектору в Україні.

Директори МФК відзначили успіхи ПАТ «Укргазбанку» в імплементації програми Green-banking, а також підкреслили, що для успішного розвитку банківського сектору в Україні необхідно вирішити проблему непрацюючих кредитів та запровадити корпоративне управління, що відповідає найкращим міжнародним практикам, в державних банках, що наразі не мають працюючих наглядових рад.

Директори МФК також підкреслили необхідність розвитку та фінансування IT-технологій та нових стартапів в аграрній сфері України. У МФК висловили зацікавленість у фінансуванні компаній, які сприятимуть розвитку цієї сфери. Зі свого боку, Олександр Данилюк наголосив на важливості розвитку вищої освіти у сфері IT-технологій в Україні.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити