Олександр Данилюк зустрінеться з Міністром фінансів та економіки Італії в рамках робочого візиту 

7/24/17

24-25 липня Міністр фінансів Олександр Данилюк відвідає з робочим візитом Італійську Республіку. В рамках програми заплановано зустрічі з Міністром фінансів та економіки Італії П’єром Карло Падоано, Генерал-командувачем Фінансової гвардії Джорджо Тоскі, Директором податкового агенства Роселою Орланді та Директором Митного агенства Джузеппе Пеледжі.

Протягом візиту Олександр Данилюк ознайомиться із аспектами роботи італійської Фінансової гвардії (Guardia di Finanza) - правоохоронного органу, що координується Міністерством економіки та фінансів Італії, та відповідає за боротьбу з економічними злочинами і контрабандою.

Також будуть обговорені питання функціонування італійської подакової системи та митниці.

Візит було заплановано з огляду на початок роботи України над створенням Служби фінансових розслідувань (СФР) — подібного органу у системі Міністерства, що займатиметься розслідуваннями економічних злочинів проти держави.

Створення Служби підтримується Президентом, Прем’єр-міністром України та передбачено Коаліційною угодою і Планом дій Уряду. Ініціатива також є зобов’язанням в рамках Меморандуму про співпрацю з МВФ та підтримана іноземними партнерами, експертами і бізнес-асоціаціями.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити