Олександр Данилюк зустрінеться з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час конференції МВФ в Дубровнику

7/10/17

Олександр Данилюк бере участь у конференції «Відновлення розвитку у Центральній, Східній та Південно-східній Європі: роль державного управління та інституцій», яка проходить під егідою Міжнародного валютного фонду та Центрального банку Хорватії у хорватському місті, Дубровник.

В рамках конференції Міністр фінансів зустрінеться з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард та іншими представниками організації, щоб обговорити нагальні питання співпраці України та МВФ.

Також Олександр Данилюк візьме учать у круглому столі «Як прискорити розвиток інституцій та покращити державне управління». В ході круглого столу Міністр фінансів поділиться досвідом проведення інституціональних реформ в Україні, зокрема, з Віце-Прем'єр-міністром Республіки Хорватії Мартіною Даліч, головним економістом Європейського банку реконструкції та розвитку Сергієм Гурієвим та професором Школи управління Hertie Аліною Мунгіу-Піппіді.

Учасники круглого столу також обговорять шляхи подальшого розвитку державних та громадських інституцій в регіоні та підвищення ефективності співпраці державних установ з громадськими організаціями.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити