Оксана Маркарова очолила українську делегацію на Щорічних зустрічах Міжнародного валютного фонду та Світового банку

10/9/18

8 жовтня В.о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова на чолі української делегації та Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца розпочали роботу на Щорічних зустрічах Міжнародного валютного фонду та Світового банку, що цього року проходять на Балі. До складу делегації також увійшли Голова Національного банку України Яків Смолій, в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, Заступник Виконавчого директора Світового банку від України Роман Качур, Заступник виконавчого директора МВФ від України Владислав Рашкован.

Подія, що триватиме до 14 жовтня, об’єднає міністрів фінансів та урядовців різних країн, провідних банкірів, вчених, представників бізнесу та громадськості з метою оцінки подальших перспектив розвитку світової економіки та обговорення глобальних проблем, з якими стикаються окремі країни та людство в цілому.
Цього року головою темою для обговорення в рамках Щорічних зустрічей стане інклюзивна економіка майбутнього.

В ході робочої поїздки В.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова зустрінеться з міжнародними партнерами, зокрема Кристаліною Георгієвою, головним виконавчим директором Світового банку, Сирілом Мюллером, віце-президентом Світового банку по регіону Європи та Центральної Азії, та Першим заступником голови МВФ Девідом Ліптоном.

“Говоритимемо про впровадження інновацій на рівні держави, про новий ступінь відкритості держави за допомогою відкритих даних, про реформу охорони здоров’я, освіти та державної служби, головне завдання яких – дати повною мірою розкритися безмежному потенціалу наших людей. У нас багато проблем, але немає перешкод, які б не могла подолати сила людського таланту, інтелекту і духу. І я з гордістю говоритиму про те, як українці трансформують країну і світ”, -зазначила Оксана Маркарова.

Також В.о. Міністра фінансів братиме участь у тематичних заходах та міністерських круглих столах.

Більш докладно про Щорічні збори – за посиланням: http://bit.ly/2CzMRtt
Розклад заходів у рамках Зборів: http://bit.ly/2OIiAyb
Відео-ролик МВФ про Щорічні збори:http://bit.ly/2NwMUHs

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити