Оксана Маркарова обрана заступником голови Комітету з призначень

8/14/19

Міністр фінансів Оксана Маркарова обрана заступником голови Комітету з призначень, який здійснює конкурсний відбір керівників та членів наглядових рад для особливо важливих для економіки України державних підприємств.

До складу Комітету входять чотири представники Уряду і чотири незалежні експерти – представники міжнародних фінансових організацій. Головою Комітету наразі є Джейсон Пеллмар, який очолює регіональне представництво Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Білорусі. До роботи Комітету залучені також провідні компанії з пошуку керівних кадрів.

Комітет з призначень вже сформував незалежні наглядові ради для "Укрзалізниці", "Укренерго", "Укрпошти", "Адміністрації морських портів України", "Міжнародний аеропорт "Бориспіль", "Укргідроенерго".

«Ми досягли успішного результату у формуванні незалежних і професійних наглядових рад для державних компаній. Державні підприємства повинні мати прозору і професійну систему управління, яка відповідатиме кращим міжнародним практикам, і зокрема рекомендаціям ОЕСР для державних компаній. Комітет буде активно працювати до кінця каденції і нашого уряду, і я сподіваюсь, що новий уряд продовжить і його роботу, і реформу корпоративного управління», - сказала Оксана Маркарова.

Інформація про персональний склад Комітету доступна за посиланням: http://bit.ly/2H3bCyF

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити