13-15 березня 2018 року в Києві компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провела фаховий семінар на тему «Взаємодія Директиви ЄС про спільну систему акцизних податків та Директиви ЄС про оподаткування енергоносіїв – принципи. Звільнення від оподаткування у відповідності до Директиви ЄС про спільну систему акцизних податків» для представників Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Академії фінансового управління при Мінфіні, Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та НУ ДФС в м.Ірпінь.
Учасники розглянули низку проблемних питань та запитів, які наразі є в їх інституціях стосовно вище зазначених тем, провели інтенсивні дискусії, обмінялись досвідом та зробили відповідні фахові висновки на майбутнє.
Семінар провели німецькі експерти з питань державних фінансів від GIZ пані Інгрід Дінкельманн-Вендле, пан Фрідріх Зеевальд та пан Денніс Нерінг на запрошення проекту «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії. Експерти є досвідченими фахівцями та практиками в сфері акцизного законодавства та аудиту і працюють в Федеральному міністерстві фінансів Німеччини (м.Бонн) та Генеральній митній дирекції (м.Берлін).
Протягом трьох днів практичного семінару експерти обговорили наступні тематичні питання:- Взаємодія Директиви ЄС про спільну систему акцизних податків та Директиви ЄС про оподаткування енергоносіїв, принципи;
- Звільнення від оподаткування у відповідності до Директиви ЄС про спільну систему акцизних податків;
- Імплементація в національне право;
- Загальні положення;
- Окремі випадки звільнення від оподаткування;
- Дозвільна процедура;
- Обов’язки власників дозволів;
- Забезпечення податкової вимоги;
- Заходи нагляду та контролю.
Довідка:
Проект «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
1
/
1



