​Німецькі експерти з питань державних фінансів продовжили ділилися досвідом в сфері оподаткування алкогольних напоїв та разом з українськими колегами відвідали лікеро-горілчаний завод

6/22/18

12-14 червня 2018 року компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провела фаховий семінар на тему «Право у сфері оподаткування спирту та алкогольних напоїв. Підприємство з дистиляції. Знайомство з ним та усіма процесами» для представників Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, ДННУ «Академія фінансового правління», Держаної фіскальної служби України та університету ДФС (Науково-дослідний інститут фіскальної політики).

Учасники розглянули низку проблемних питань та запитів, які наразі є в їх інституціях стосовно вище зазначених тем, провели інтенсивні дискусії, обмінялись досвідом та зробили відповідні фахові висновки на майбутнє.

Семінар провели німецькі експерти з питань державних фінансів від GIZ пані Інгрід Дінкельманн-Вендле, пан Фрідріх Зеевальд та пан Денніс Нерінг на запрошення проекту «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії. Експерти є досвідченими фахівцями та практиками в сфері акцизного законодавства та аудиту і працюють в Федеральному міністерстві фінансів Німеччини (м.Бонн) та Генеральній митній дирекції (м.Берлін).

Протягом трьох днів практичного семінару експерти обговорили наступні тематичні питання:
• Підприємство з виробництво спирту:
- Обов’язки власника підприємства.
• Право у сфері оподаткування спирту та алкогольних напоїв:
- Опломбування підприємств з дистиляції.
• Інформаційний візит до підприємства з дистиляції:
- Робочі процеси;
- Технології.
- Особливості, пов’язані з акцизним законодавством:
• Опломбування;
• Встановлення обсягів;
• Методи аналізів;
• Заходи контролю фіскальних органів.
• Впровадження європейського права у сфері акцизних податків:
- Актуальний стан;
- Коротко- та середньострокові цілі;
- Проведення аналізу робочих процесів.

Довідка:

Проект «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити