Німецькі експерти з питань державних фінансів поділилися знаннями в сфері звільнення від оподаткування згідно з Директивою про оподаткування продуктів енергії та електроенергії з українськими колегами

5/7/18

Метою заходу є обговоренняматеріалу по обов’язковим та факультативним випадкам звільнення від оподаткування згідно з Директивою про оподаткування продуктів енергії та електроенергії з урахуванням досвіду Федерального міністерства фінансів Німеччини (м.Бонн) та Генеральної митної дирекції (м.Берлін), в яких вони працюють.

Німецькі експерти роз’яснили випадки звільнення від оподаткування згідно Директиви, а також імплементація цих звільнень в національне право.

17-19 квітня 2018 року в Києві компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провела фаховий семінар на тему «Обов’язкові та факультативні випадки звільнення від оподаткування згідно з Директивою про оподаткування продуктів енергії та електроенергії. Імплементація цих звільнень в національне право» для представників Міністерства фінансів України, Академії фінансового управління при Мінфіні, Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та НУ ДФС в м.Ірпінь.

Учасники розглянули низку проблемних питань та запитів, які наразі є в їх інституціях стосовно вище зазначених тем, провели інтенсивні дискусії, обмінялись досвідом та зробили відповідні фахові висновки на майбутнє, а також надіслали додаткові запити експертам.

Семінар провели німецькі експертиз питань державних фінансів від GIZ пані Інгрід Дінкельманн-Вендле, пан Фрідріх Зеевальд та пан Денніс Нерінгна запрошення проекту «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії. Експерти є досвідченими фахівцями та практиками в сфері акцизного законодавства та аудиту і працюютьв Федеральному міністерстві фінансів Німеччини (м.Бонн) та Генеральній митній дирекції (м.Берлін).

Протягом трьох днів практичного семінару експерти обговорили наступні тематичні питання:

  • обов’язкові випадки звільнення від оподаткування згідно з Директивою про оподаткування продуктів енергії та електроенергії;
  • факультативні випадки звільнення від оподаткування згідно з Директивою про оподаткування продуктів енергії та електроенергії;
  • імплементація звільнень від оподаткування, передбачених Директивою про оподаткування продуктів енергії та електроенергії, в національне право;
  • загальні принципи;
  • імплементація обов’язкових випадків звільнення від оподаткування;
  • процедура надання дозволу на звільнене від оподаткування використання продуктів енергії;
  • обов’язки власника дозволу та інструменти забезпечення податкової вимоги;
  • заходи контролю та нагляду.

Довідка:

Проект «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток.Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити