Німецькі експерти з державних фінансів розповіли про підходи до акцизного права ЄС для українськими колег

5/3/17

Гармонізація українського законодавства у сфері акцизів із нормами ЄС – одна з передумов успішного впровадження Угоди про Асоціацію з ЄС. Німецькі експерти обговорили виклики та передумови цих змін із відповідними українськими інституціями.

25-27 квітня 2017 р. у Києві в Міністерстві фінансів України пройшов черговий фаховий семінар «Наближення України до акцизного права ЄС. Імплементація положень європейського пра

ва у сфері оподаткування алкоголю та електроенергії в національне право».

Учасники відмітили високу якість доповідей, гарний зворотній зв’язок та високу компетентність експертів. Є висока потреба у подальших семінарах із цього напрямку.

Семінар провели німецькі експерти Інгрід Дінкельманн-Вендле, Фрідріх Зеевальд та Аня Перлеберг на запрошення проекту «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини. Експерти працюють у Федеральному міністерстві фінансів Німеччини, Федеральній митниці та Федеральній академії фінансів.

За три дні практичний семінар зібрав представників Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Академії фінансового управління при Мінфіні та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Семінар охопив наступні блоки питань:

• Імплементація положень європейського права у сфері оподаткування алкоголю в національне право;

• Звільнене від оподаткування використання алкоголю для виробництва моторних палив (взаємодія права у сфері оподаткування алкоголю з правом у сфері оподаткування енергоносіїв;

• Імплементація положень європейського права у сфері оподаткування електроенергії в національне право.

Довідка:

Проект «Розбудова адміністративних потужностей у сфері державних фінансів в Україні» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

GIZ підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити