Німеччина і надалі підтримуватиме Україну на шляху реформ - Міністр фінансів Німеччини Олаф Шольц

4/21/18

20 квітня в рамках весняних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні Міністр фінансів України Олександр Данилюк провів зустріч із Міністром фінансів Федеративної Республіки Німеччини (ФРН) Олафом Шольцом.

Міністри обговорили результати реформ, які були проведені в Україні за останні чотири роки, стан співпраці нашої країни з Міжнародним валютним фондом та поглиблення співпраці між Україною та Німеччиною.

На зустрічі також обговорили підтримку ФРН у започаткуванні Четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС та реалізацію проектів технічної допомоги Україні від Уряду Німеччини.

Олександр Данилюк подякував Олафу Шольцу за багаторічну підтримку України з боку уряду Федеративної Республіки Німеччини та надання експертної і технічної допомоги у впровадженні реформ. Зі свого боку, Міністр фінансів ФРН запевнив, що Міністрество фінансів Німеччини та Уряд ФРН в цілому і надалі допомагатиме Україні у реалізації ключових реформ.

Цього ж дня Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів Латвії Даною Рейзнієце-Озолою.

Під час зустрічі обговорили латвійський досвід реформування податкової системи, шляхи підвищення ефективності та прозорості адміністрування податків та комплексну реформу Державної фіскальної служби.

За словами Міністра фінансів Латвії Дани Рейзнієце-Озоли, Україна вже досягла певних результатів в цьому напрямку, і дві країни могли б обмінятися досвідом. Олександр Данилюк і Дана Рейзнієце-Озола обговорили можливість приїзду латвійських консультантів для впровадження комплексної реформи ДФС та створенням Служби фінансових розслідувань.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити