Міністр фінансів зустрівся зі Спеціальним радником Президента США з питань глобальної економіки та фінансів Метью Хаарсагером та помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом

4/17/18

16 квітня, у перший день робочого візиту до Вашингтона в рамках щорічних весняних зустрічей Міжнародного валютного фонду (МВФ) та Світового банку, Міністр фінансів України Олександр Данилюк провів зустріч зі Спеціальним радником Президента США з питань глобальної економіки та фінансів Метью Хаарсагером.

В ході зустрічі сторони обговорили основні аспекти та ключові досягнення в рамках співпраці України з МВФ.

Метью Хаарсагер звернув увагу на важливість втілення усіх реформ, що передбачені програмою співпраці з Фондом. Він також наголосив, що прозорий процес приватизації держпідприємств дозволить Україні залучити більше інвестицій з боку американського бізнесу.

Олександр Данилюк зі свого боку підкреслив, що важливою складовою процесу реформ в Україні є боротьба з корупцією шляхом створення антикорупційної інфраструктури, завершальним етапом якої стане Антикорупційний суд.

Цього ж дня Міністр фінансів зустрівся з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом.

Весс Мітчелл запевнив, що влада США дотримуватиметься політики активної підтримки України на шляху реформ та, за потреби, посилюватиме законодавство щодо застосування санкцій.

Олександр Данилюк подякував за підтримку та наголосив, що Київ рішуче налаштований втілювати реформи в рамках програми з МВФ та успішно її завершити у 2019 році.

Під час обох зустрічей сторони позитивно охарактеризували процес впровадження ключових для України реформ. Учасники зустрічі погодились, що збільшення рівня інвестиційної привабливості країни стало можливим саме завдяки вдалій та комплексній політиці реформування. При цьому вдосконалення механізму протидії корупції залишається запорукою успішності країни та її привабливості для інвесторів у майбутньому.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити