Міністр фінансів України зустрівся з Президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті

4/21/18

20 квітня в рамках весняних зустрічей МВФ і Світового банку у Вашингтоні Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Сумою Чакрабарті.

Протягом зустрічі сторони обговорили співпрацю України з Міжнародним валютним фондом та стан реалізації проектів Європейського банку реконструкції та розвитку в нашій країні.

Сума Чакрабарті відзначив важливість прогресу у процесі приватизації та додав, що прозора приватизація - це один з головних інструментів залучення іноземних інвестицій в Україну.

Зі свого боку Олександр Данилюк запевнив Президента Європейського банку реконструкції та розвитку у відданості українського Уряду процесу реформ та подякував Сумі Чакрабарті за його активну роль у створенні Національної інвестиційної ради при Президентові України.

Сторони домовилися продовжити діалог під час щорічних зборів Європейського банку реконструкції та розвитку в Йорданії в середині травня цього року.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити