Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з конгресменом США Гарольдом Роджерсом

10/13/17

12 жовтня, в ході робочого візиту до Сполучених Штатів Америки, Міністр фінансів України Олександр Данилюк разом з Послом України в США Валерієм Чалим зустрілися з Головою Підкомітету з фінансування Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм Комітету з питань асигнувань Палати представників Конгресу США Гарольдом Роджерсом.

В рамках зустрічі обговорили просування економічних реформ в України та прогрес у боротьбі з корупцією за останні три роки.

Олександр Данилюк зазначив, що одним з пріоритетів Уряду є створення сприятливих умов для бізнесу, адже це є запорукою сталого економічного розвитку нашої країни. Міністр додав, що одним з найважливіших досягнень у цій сфері є запуск прозорого автоматичного реєстру відшкодування ПДВ, водночас, він наголосив на необхідності подальшого впровадження змін в адмініструванні податків.

Одне з основних питань, якому була присвячена зустріч - це фінансова підтримка України з боку Сполучених Штатів Америки. Обговорили можливість максимального виділення у бюджеті США 2018 року коштів на підтримку України, у тому числі в контексті наявних законодавчих ініціатив щодо розширення програм допомоги Збройним силам України.

Конгресмен Роджерс запевнив, що продовжить підтримувати Україну та буде переконувати своїх колег в необхідності надання нашій країні фінансової допомоги.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити