Міністр фінансів України Олександр Данилюк підписав фінансово-кредитні угоди між Україною і Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком

12/11/17

11 грудня Міністр фінансів України Олександр Данилюк підписав від імені України Угоди стосовно реалізації проекту «Розширення метрополітену у місті Харкові» з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком.

Підписання відбулося за участі Президента України Петра Порошенко, Керуючого директора ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіса Маліжа, Директора кредитних операцій в країнах Східної Європи ЄІБ Ліонеля Рапая.

В чому суть?

Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський інвестиційний банк надають Україні кредит у розмірі 160 млн. євро кожен з подальшим рекредитуванням Міністерством фінансів коштів комунальному підприємству «Харківський метрополітен».

Метою проекту є поліпшення транспортного обслуговування жителів Харкова, збільшення довжини Олексіївської лінії харківського метрополітену на 3,47 км та введення в експлуатацію двох станцій та електродепо «Олексіївське»

Під час підписання угод Міністр фінансів України Олександр Данилюк сказав: «Покращення транспортної інфраструктури є одним з пріоритетів нашого уряду. Цей проект з модернізації харківського метрополітену є важливою частиною більшого плану міського розвитку. Проект створить робочі місця для місцевих жителів, сприятиме розвитку мережі громадського транспорту та підвищить рівень комфорту для кожного мешканця міста.»

Що це дає?

- розвиток транспортної інфраструктури Харкова;

- підвищення якості обслуговування пасажирів на громадському транспорті;

- поліпшення екологічної ситуації у місті;

- створення нових робочих місць на підприємствах міста та збільшення завантаження вітчизняних промислових потужностей пов’язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт та послуг для будівництва метрополітену;

- втілення новітніх енергозберігаючих технологій на громадському транспорті.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити