Міністр фінансів представив нового керівника Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва

1/13/17

27 грудня 2016 р. директором Офісу адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва при Міністерстві фінансів призначено Василя Стельмаха. Днями Міністр фінансів Олександр Данилюк представив нового керівника колективу Державної установи «ОФІС АПМФС», що був створений у 2015 році з метою ефективної реалізації інвестиційних проектів, а також проектів міжнародної фінансової та технічної допомоги у пріоритетних галузях.

"Маю честь офіційно представити колективу Василя Стельмаха, який з 27 грудня приступив до виконання обов’язків. Це професіонал, який має значний досвід в банківському секторі. Я сподіваюся, що цей досвід буде ефективно і швидко використаний", - зазначив О.Данилюк.

Водночас, новопризначений директор Офісу Василь Стельмах у своєму вітальному слові наголосив на тому, що перш за все фокусуватиметься на забезпеченні діяльності Німецько-Українського фонду, а у майбутньому Офіс докладатиме зусиль для розширення кола партнерів по співпраці та проектів в управлінні.

Біографічна довідка:

Василь Стельмах отримав економічну освіту в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана, де у 2008 р. здобув ступінь магістра з банківської справи.

З 2006 р. працював в українських банках з іноземним капіталом: з вересня 2006 р. по квітень 2008 р. у Райффайзен Банку Аваль (австрійська банківська група Raiffeisen International) та протягом травня 2008 р.–грудня 2016 р. у Піреус Банку МКБ (грецька банківська група Piraeus Bank S.A.).

Під час роботи в банках займався кредитуванням малого та середнього бізнесу, та з 2009 р. корпоративних клієнтів (в тому числі з 2011 р. великих підприємств агропромислового комплексу). Спочатку працював у кредитному ризик-менеджменті та з травня 2015 року по грудень 2016 року безпосередньо за напрямком залучення та обслуговування клієнтів - Керівником управління по роботі з крупними корпоративними клієнтами, де відповідав за управління кредитним портфелем корпоративних клієнтів Піреус Банку, був членом кредитного комітету.

У 2013 здобув ступінь CIMA Advanced Diploma in Management Accounting від британської професійної асоціації Chartered Institute of Management Accountants. Пройшов навчання за програмою «Кредитна академія Групи Піреус Банк», організованою британським освітнім провайдером DC Gardner (тепер Euromoney Learning Solutions) та проведеною в Афінах у 2011-2013 р.р.

Має управлінський досвід з 2010 р.

Володіє англійською мовою.

Додатково:

- Державна установа «Офіс адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва» (ДУ «ОФІС АПМФС») створена наказом Міністерства фінансів України від 03.12.2015 №1114.

- «ОФІС АПМФС» займається впровадженням проектів та програм міжнародного фінансового співробітництва, затверджених органами виконавчої влади відповідно до міжнародних та міжурядових договорів, угод, супроводження проектів фінансової та технічної допомоги у пріоритетних секторах і галузях (які, в тому числі, підтримуються міжнародними фінансовими організаціями), спрямованих на розвиток та зміцнення фінансової системи та економіки України, підтримку малого та середнього бізнесу України, а також надання послуг з інвестиційного консультування та управління активами.

- «ОФІС АПМФС» здійснює управління коштами Німецько-Українського фонду (НУФ) - небанківської фінансової установи, створеної в 1999 році з метою сприяння розвитку мікро-, малих та середніх підприємств шляхом надання кредитів через українські банки. Учасниками НУФ є Національний банк України (31.3%), Міністерство фінансів України (31.3%) та Німецька кредитна установа для відбудови (KfW) (37.4%).


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити