Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з представниками Федерального уряду та Адміністрації Президента США

10/17/17

16 жовтня 2017 року Міністр фінансів Олександр Данилюк зі своїм заступником Юрієм Буцою та Послом України у США Валерієм Чалим зустрілися з Міністром фінансів США Стівеном Мнучіном та заступником Міністра фінансів США з міжнародних справ Девідом Малпассом.

Обговорили прогрес економічних реформ в Україні, виконання програми МВФ та успішний вихід України на міжнародні ринки капіталу. Під час зустрічі погодилися, що здійснення реформ неможливе без посилення інституційної спроможності відомств, і Мінфін США готовий надавати Україні допомогу в цьому напрямку.

Зокрема, говорили про Проект з комплексної реформи ДФС, що має на меті докорінну зміну роботи та філософії фіскальної служби. Міністерство фінансів США є одним з головних партнерів, що надає підтримку в реалізації цього проекту.

Того ж дня Міністр фінансів Олександр Данилюк та Посол України в США Валерій Чалий зустрілися з А. Вессом Мітчелом, Помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії. Це одна з перших зустрічей А.Мітчела з початку його роботи у Державному департаменті, що підтверджує пріоритетність України серед тих 50 країн, за співпрацю з якими він відповідальний.

На зустрічі сторони обговорили співробітництво між двома країнами. А.Мітчел відзначив прогрес, якого нашій державі вдалося досягти у впровадженні структурних реформ. Він також наголосив на необхідності створення Антикорупційного суду та додав, що Україна залишається пріоритетом у зовнішній політиці США. Аарон Мітчел зазначив, що планує свій перший закордонний візит до України найближчим часом.

Олександр Данилюк також провів зустріч зі Спеціальним радником Президента США з питань глобальної економіки та фінансів Метью Хаарсейгером.

Під час зустрічі обговорили прогрес у співпраці України з Міжнародним валютним фондом та реформи, необхідні для успішного завершення програми в 2019 році.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити