Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав передумови для створення незалежної професійної Служби фінансових розслідувань

3/21/18

Створення Служби фінансових розслідувань дозволить припинити втрати бюджету через існуючі фінансові схеми та тиск на бізнес. Про це Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив в інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна.

Міністр зазначив, що важливо, аби прийнятий закон про створення єдиного органу для протидії фінансовим злочинам проти держави дозволяв створити незалежну професійну Службу фінансових розслідувань.

“Для того, щоб нова служба була саме такою, необхідно декілька важливих передумов, прописаних в законі: це має бути повноцінний правоохоронний орган, його підслідність не має дублюватися з іншими провохоронними органами, має бути право на проведення оперативно-розшукової діяльності, повинна бути достойна оплата праці. І головне – має бути прозорий конкурс відбору керівника та працівників, обмеження на працевлаштування колишніх правоохоронців, чітка координація міністерством, що формує політику у сфері діяльності СФР”, - зазначив Міністр.

Він наголосив, що у випадку відсутності цих положень у проголосованому законі, його реалізація буде проблематичною.

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням: http://ua.interfax.com.ua/news/interview/493487.ht...

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити