Міністр фінансів Олександр Данилюк: «Нам важлива підтримка США під час створення Служби фінансових розслідувань»

2/21/17

Сьогодні Міністр фінансів Олександр Данилюк провів зустріч з делегацією Посольства США в Україні, де обговорювалось надання підтримки з боку США під час створення Служби фінансових розслідувань, зокрема, у навчанні майбутніх працівників цього органу.

Під час зустрічі Міністр фінансів розповів про ключові аспекти відповідного законопроекту, який розробив Мінфін спільно з робочою групою, організованою Прем’єр-міністром В.Гройсманом. Законопроект уже публічно підтримали основні бізнес-асоціації України, незалежні експерти та народні депутати.

Створення аналітичної служби фінансових розслідувань зменшить тиск на бізнес, сприятиме боротьбі з корупцією та протидіятиме фінансовим злочинам.

"Ця стратегічно важлива для всіх служба буде розслідувати серйозні фінансові та економічні злочини, які загрожують національній безпеці в сфері економіки. Це буде аналітичний орган з новими людьми і новими принципами роботи", - зазначив Олександр Данилюк.

Представники Посольства США в Україні підтримують створення Служби фінансових розслідувань. Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю у цьому напрямку.


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити