Міністр фінансів Олександр Данилюк: «Ми маємо впровадити систему перевірки доходів та майнового стану (means testing) при наданні соціальної підтримки та пенсійного забезпечення»

4/21/16

Міністерство фінансів ініціюватиме впровадження системи перевірки доходів та майнового стану (means testing) при наданні соціальної підтримки та пенсійного забезпечення. Про це повідомив сьогодні Міністр фінансів Олександр Данилюк під час виступу під час конференції "Тиждень структурних реформ в честь Кахи Бендукідзе".

За словами Міністра фінансів, на сьогодні ключовим завданням Мінфіну є реформа публічних фінансів, і, зокрема, необхідність кардинальної зміни філософії витрат бюджетних коштів.

«Нам потрібно фінансувати не будівлі, а послуги. Кожна державна установа повинна сформулювати свою місію. Немає місії – немає коштів», - зазначив з цього приводу Олександр Данилюк.

Міністр також підкреслив, що фінансові ресурси мають виділятися на конкретні проекти та за цільовим призначенням, для чого Мінфін буде продовжувати процес верифікації соціальних виплат.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити