​Міністр фінансів Олександр Данилюк: “Бюджет завжди має бути реалістичним і збалансованим. Це апріорна умова для роботи з МВФ”

5/11/18

Бюджет завжди має бути реалістичним і збалансованим. Це апріорна умова для роботи з МВФ. Про це зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк у інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

Бюджетний процес має характер безперервності. Мінфін уже зробив висновки за результатами виконання держбюджету-2018 за перший квартал 2018 року.

“Зараз ми працюємо з МВФ над тим, які корективи внести до держбюджету. І, звичайно, свої корективи внесе час. Адже щороку у нас виникають різного рівня нюанси. Припустимо, цього року у нас виникла проблема через те, що Парламент призупинив дію системи автоматичного блокування податкових накладних. В результаті у нас збільшився обсяг відшкодування фіктивного ПДВ. Це - постійна боротьба, в яку ми залучені і змушені вносити корективи в бюджет у міру виникнення різного роду проблем”, - сказав Олександр Данилюк.

В розмові Данилюк також зазначив, що підвищення мінімальної зарплати з 3723 гривень до 4200 гривень в нинішніх умовах задасть додаткових витрат бюджету, тому зараз Міністерство шукає для цього фінансову можливість.

Із повним текстом інтерв'ю можна ознайомитись тут: http://bit.ly/2Idq6KI

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити