Міністр фінансів Оксана Маркарова відвідала з робочим візитом Державу Катар

2/22/19

На запрошення Міністра фінансів Держави Катар Алі Шаріфа Аль-Імаді у період з 18 по 19 лютого 2019 року відбувся робочий візит представників Міністерства фінансів України до Держави Катар.

Українська делегація на чолі з Міністром фінансів Оксаною Маркаровою провела зустрічі з Міністром фінансів Держави Катар Алі Шаріфа Аль-Імаді, керівництвом Центрального банку Держави Катар, представниками Катарського суверенного інвестиційного фонду, Комерційного банку Катару, Національного банку Катару та Катарського банку розвитку.

Головними темами зустрічей були двостороння співпраця в торговельно-економічній сфері, інвестиційні можливості в Україні у інфраструктурній, сільськогосподарській та енергетичній сферах. Серед розглянутих питань також були позиціонування України у світовій економіці, тенденції економічного розвитку нашої держави та прогрес у впровадженні структурних реформ.

Рушійною силою економіки Катару наразі є інвестиції, тому представники Міністерства фінансів Катару висловили готовність розглянути можливість надання довгострокової інвестиційної підтримки українським проектам у сфері інфраструктури, нерухомості та сільського господарства.
Також сторони обговорили можливість розширення мережі сполучень Qatar Airlines з іншими містами України.

При цьому сторони дійшли домовленості щодо необхідності участі українських представників в масштабній міжнародній агровиставці AgriteQ, що відбудеться 19-22 березня цього року у Досі.

Згодом на зустрічі з представниками Катарського банку розвитку, катарська сторона поділилася досвідом консолідації механізмів державної підтримки бізнесу в одній фінансовій установі, включаючи seed-фінансування, фінансування експорту та портфельні гарантії по кредитах. Представники банку висловили зацікавленість в українському досвіді побудови Системи публічних електронних закупівель Prozorro.

Міністр фінансів та представники інших установ Держави Катар, з якими українська делегація провела зустрічі, прийняли запрошення та підтвердили намір здійснити найближчим часом візит в Україну задля вивчення конкурентних переваг та потужностей українського ринку, проведення зустрічей з представниками уряду, ключовими банками та фінансовими установами України.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити