Міністр фінансів О.Данилюк розпочав робочий візит до Брюсселя

11/22/17

22-24 листопада Міністр фінансів України Олександр Данилюк перебуватиме з робочим візитом у Брюсселі в Королівстві Бельгія, де буде проходити саміт “Східного партнерства”, в якому візьме участь українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком.

В рамках програми заплановано зустріч з Радником Президента Європейської Комісії Ж. Юнкера Річардом Шостаком.

Також Міністр фінансів України зустрінеться з Віце-президентом Європейського Інвестиційного Банку Вазілем Худаком. Сторони обговорять поточний стан реалізації спільних проектів та підписання нових проектів, в тому числі, підписання Угод по проекту «Подовження третьої лінії метрополітену у м.Харкові» на виділення Україні 160 млн євро.

В рамках візиту Олександр Данилюк зустрінеться з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу Валдісом Домбровскісом, де буде обговорено питання виконання Україною умов, необхідних для наступного траншу макрофінансової допомоги ЄС.
Також запланована зустріч Міністра фінансів України з Комісаром Європейської Комісії з питань економіки та фінансів П'єром Московісі, де сторони обговорять реформу Державної фіскальної служби.

Під час візиту Олександр Данилюк зустрінеться з Міністром фінансів Бельгії Й. Ван Овервельдтом. В ході зустрічі міністри обговорять пришвидшення процесу внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Королівства Бельгії про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень, та залучення бельгійського досвіду до процесу реформування Державної фіскальної служби в Україні.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити