Міністр фінансів Наталія Яресько взяла участь у зустрічі Голови Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард з Президентом України Петром Порошенко

1/21/16

Сьогодні, 21 січня, Міністра фінансів України Наталія Яресько разом з Головою Національного банку України Валерією Гонтаревою, Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним та Головою Адміністрації Президента Борисом Ложкіним взяла участь у зустрічі Президента України Петра Порошенка з Головою Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

МВФ є одним з найбільших міжнародних партнерів, хто допомагає Україні у впровадженні багатьох державних реформ, таких як боротьба з корупцією, управління державними фінансами, реформа енергоринку та банківського сектору.

Ключовими темами зустрічі були фінальний текст оновленого Меморандуму щодо співпраці України та МВФ та прогрес України на шляху реформ. Серед інших тем, що обговорювались з Головою МВФ були: важливість ухваленого Верховною Радою бюджету на 2016 рік; значне зменшення загального рівня видатків державних фінансів України з 53% ВВП у 2015 році до прогнозованих 44% ВВП у 2016 році; революційне зниження податкового навантаження на зарплати завдяки зменшенню ЄСВ, яке Уряд України зміг здійснити без збільшення дефіциту державного бюджету.

"Ми обговорили фінальний текст оновленого Меморандуму щодо співпраці України та МВФ, та наступні кроки в нашій програмі реформ. Після фінального погодження тексту, очікуємо на успішний його розгляд на засіданні Ради директорів МВФ та надання Україні третього траншу кредиту. Це має збільшити резерви Національного банку та забезпечити кращу стабільність банківського сектору та курсу валюти", - зазначила Міністр Яресько після зустрічі з пані Лагард.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити