Міністр фінансів Наталія Яресько відкрила Українсько-нідерландський бізнес-форум у ​Нідерландах

3/30/16

Сьогодні, 30 березня, Міністр фінансів Наталія Яресько разом з Міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва Нідерландів Ліліане Плумен відкрили Українсько-нідерландський бізнес-форум у Нідерландах спільною сесією запитань та відповідей. Головною метою цього форуму є представлення торгівельних та інвестиційних можливостей, що пропонує український ринок сьогодні, в результаті проведених реформ.

Нідерланди є де-факто найбільшим прямим іноземним інвестором в Україні. Більш ніж 350 голландських компаній працюють, інвестують та продають товари в Україні, цим створюють робочі місця та сприяють розвитку української економіки.

За словами Міністра фінансів, голландські та українські бізнеси вже тісно пов'язані між собою і цей Форум сприятиме подальшому посиленню економічних та торгівельних відносин між Україною та Нідерландами. «Сьогодні під час Форуму ми обговорили з голландськими інвесторами потенційні можливості для них в Україні, зокрема в сферах ІТ, сільського господарства, енергоефективності та інфраструктури і Україна зі свого боку рішуче налаштована сприяти подальшому посиленню та збільшенню об’єму торгівлі та інвестицій між нашими країнами», - зазначила Наталія Яресько.

Міністр зовнішньої торгівлі і співробітництва Нідерландів Ліліане Плумен відзначила важливість співробітництва між нашими та засвідчила бажання Нідерландів і надалі нарощувати інвестиції та підтримувати реформи. «Компанії з Нідерландів вже належать до найбільших інвесторів в економіку України. Їх бажання нарощувати інвестиції в нові виробництва та потужності в Україні є дуже позитивним фактом. Саме тому Нідерланди продовжують надавати підтримку реалізації програми реформ. Ми вітаємо всі ініціативи, спрямовані на стабілізацію ситуації та підтримку економічного зростання», – зазначила Ліліане Плумен.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити