Міністр фінансів Наталія Яресько провела зустріч з делегацією Посольства Італійської Республіки та Керівної ради Комітету італійських підприємців в Україні

11/5/15

05 листопада відбулась зустріч Міністра фінансів Наталії Яресько з делегацією Посольства Італійської Республіки та Керівної ради Комітету італійських підприємців в Україні.

Зустріч була присвячена обговоренню сучасної економічної та фінансової ситуації в Україні, а також перспектив її розвитку.

В заході взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Пан Фабріціо Романо, Генеральний директор банку «Унікредіт» Мауро Маскіо, Генеральний диркетор банку «Intesa San Paolo» Роберто Верчеллі, а також керівництво провідних італійських підприємств в Україні – «Tecnocap», «Maschio Gaspardo», «ENI Ukraine», «Ferplast», «Mapei», «IVECO», «Uss Security».

Під час зустрічі Міністр фінансів Наталія Яресько розповіла присутнім про вже реалізовані та про заплановані до реалізації державою кроки з підвищення інвестиційної привабливості країни, перспективи для іноземних підприємств в рамках фінансової реформи в Україні. Також сторони обговорили актуальні проблеми, що стосуються митного контролю для іноземних підприємств, питання відшкодування ПДВ та інші аспекти податкової реформи.


«Італія завжди була важливим економічним партнером України. Тому ми прагнемо покращити і спростити умови ведення бізнесу, що сприятиме залученню інвестицій в Україну. Щоб виграти битву на економічному фронті, ми реалізуємо подвійну стратегію:
відновлюємо макроекономічну стабільність України та проводимо реформи, що є основою для потужного економічного зростання», - зазначила Міністр фінансів Н.Яресько.

Водночас, члени Керівної ради Комітету італійських підприємців в Україні висловили оптимізм з приводу відновлення макроекономічних показників та досягнення фінансової стабільності України.

Як зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Пан Фабріціо Романо, в України є великий потенціал для залучення інвестицій та значні бізнес-можливості.

Ми підтримуємо курс реформ, які проводить український Уряд. Водночас, нас турбує те, в парламенті наразі немає консенсусу, і це може відлякувати потенційних інвесторів», - зазначив з цього приводу Пан Фабріціо Романо.

На завершення зустрічі Міністр фінансів Н.Яресько ще раз підкреслила, що для України надзвичайно важлива інвестиційна привабливість. Тому реформи Міністерства фінансів спрямовані на те, щоб дійсно покращити бізнес-клімат і стимулювати відновлення інвестицій, що має забезпечити відбудову стабільності та зростання.

«Я намагаюся переконати всіх, що Україна уже змінилася, тут можна вести чесний бізнес і це може бути вигідно. Тому я прошу вас сприяти залученню іноземних інвесторів в Україну», - сказала на завершення виступу Міністр фінансів.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити