Міністр фінансів Наталія Яресько: Наша мета – провести аудит та верифікацію соціальних виплат і їх отримувачів

12/7/15

Міністр фінансів Наталія Яресько заявила про необхідність проведення аудиту і верифікації соціальних виплат та їх отримувачів з метою оптимізації системи соціального захисту й соціального забезпечення.

«Ми прагнемо зробити систему соціального захисту й соціального забезпечення більш ефективною, справедливою та дієвою. З цією метою ми запроваджуємо аудит та верифікацію соціальних виплат і їх отримувачів. Водночас підкреслюю, що це буде просто перевірка для виявлення зловживань, “мертвих душ” та невідповідностей критеріям отримання такої допомоги», - зазначила Наталія Яресько у інтерв’ю видання "Ліга".

За словами Міністра фінансів, проведення аудиту та верифікації дозволить заощадити на видатках держбюджету 5 млрд грн. Водночас, завдяки нормалізації системи соціального захисту, соціальна підтримка буде надаватися лише тим особам, які реально її потребують. Саме тому Міністерство фінансів планує перейти на систему адресних виплат соціальної допомоги.

«Верифікацію буде проводити Міністерство фінансів. І якщо виявиться, що зі списком отримувачів соціальних виплат все в порядку, і зменшити витрати з держбюджету завдяки цьому не вдасться, то це уже буде нашою проблемою, де шукати ці 5 млрд гривень», - підкреслила з цього приводу Наталія Яресько.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити