Міністерство фінансів з Міністерством освіти і науки провели спільну зустріч з представниками обласних державних адміністрацій щодо фінансування закладів профтехосвіти

7/8/16

8 липня у Міністерстві фінансів відбулась робоча зустріч з представниками Міністерства освіти і науки та обласних державних адміністрацій щодо фінансування закладів профтехосвіти. У зустрічі взяли участь Міністр фінансів Олександр Данилюк, заступник Міністра фінансів Сергій Марченко, заступник Міністра освіти Павло Хобзей, в.о. Голови Комітету Верховної ради з питань науки і освіти Олександр Співаковський та представники обласних державних адміністрацій, в яких склалася незадовільна ситуація з фінансуванням даних закладів.

Олександр Данилюк наголосив на конструктивній позиції Міністерства фінансів щодо вирішення проблем тих ПТУ, обсяг фінансування яких є завеликим для бюджету міста. Міністр відзначив узгоджену позицію Мінфіну та Міністерства освіти щодо необхідності вирішення цих питань до початку нового навчального року.

На зустрічі обговорили розроблені Міністерством освіти і науки зміни до Закону «Про передачу права об’єктів державної та комунальної власності», згідно з якими заклади профтехосвіти мають передаватися у комунальну власність на рівень області за скороченою процедурою. Заступник Міністра фінансів Сергій Марченко у зв’язку з цим відзначив необхідність обласним державним адміністраціям формувати партнерські стосунки з головами обласних та великих міст і в діалозі, враховуючи регіональні потреби та особливості, вирішувати проблемні питання закладів.

Учасники зустрічі висловили спільну думку про необхідність вироблення Мінфіном, МОНом та профільним Комітетом Верховної Ради спільної стратегії розвитку галузі освіти.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити