Міністерство фінансів випустить додаткові ОЗДП, щоб технічно завершити реструктуризацію зовнішнього державного боргу України

4/27/16

27 квітня за пропозицією Міністерства фінансів Уряд підтримав рішення здійснити додатковий випуск і розміщення облігацій зовнішніх державних позик (ОЗДП) України 2015 року та державних деривативів. Додатковий випуск цих ОЗДП дозволить завершити технічні питання реструктуризації зовнішнього державного боргу України, яка була здійснена в листопаді 2015 року.

Міністерство фінансів активно працює над оздоровленням системи державних фінансів та зменшенням боргового навантаження на державний бюджет. З цією метою у минулому році Міністерство фінансів успішно провело реструктуризацію 13 з 14 серій облігацій зовнішніх державних позик та гарантованих державою єврооблігацій, що входили до периметру реструктуризації державного та гарантованого державою боргу.

Для остаточного завершення реструктуризації державного та гарантованим державою боргу в України залишилося зобов’язання здійснити додатковий випуск нових облігацій та державних деривативів для держателів старих облігацій на загальну суму близько 430,6 млн. дол. США.

Рішенням уряду за пропозицією Мінфіну затверджуються умови додаткового випуску і розміщення облігацій зовнішніх державних позик України 2015 року та умови випуску і розміщення державних деривативів.Таким чином, єдиним не врегульованим державним боргом залишається так званий - «російський борг» в сумі 3 млрд дол. США.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити