Міністерство фінансів вітає ухвалення Верховною Радою пакету законів, необхідних для прийняття Державного бюджету України

12/24/15

Міністерство фінансів вітає ухвалення Верховною Радою пакету законів, необхідних для прийняття Державного бюджету України.

Ухвалення пакету законопроектів допоможе зменшити податкове навантаження в економіці, підвищити ефективність та адресність державних видатків через запровадження структурних реформ у різних галузях присутності держави, підвищити якість державних послуг тощо.

Зокрема, Міністерство фінансів розробило, а Верховна Рада ухвалила проекти законів:

№3688 «Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»

№3629 «Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства)»;

№3689 «Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо видатків Пенсійного фонду України».

№3533 «Проект Закону про заходи щодо стимулювання зовнішньоекономічної діяльності»

№3627 «Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо права отримання частини чистого прибутку (доходу)»

№3628 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)»;

Прийняття пакету законопроектів необхідне для збалансування державного бюджету, проект якого Верховна Рада буде голосувати після внесення змін, що вносилися під час обговорення в комітетах. У свою чергу, проект Бюджету є важливою складовою для отримання наступного траншу МВФ та іншої, пов’язаної з ним фінансової підтримки, що має на меті забезпечити стабільність, прогнозованість та економічне зростання, - як для країни в цілому, так і для кожного громадянина зокрема.

Відповідність ухвалених законопроектів принципам та цілям програми співробітництва України з МВФ "Механізм Розширеного фінансування" буде аналізуватися спеціалістами Міжнародного Валютного Фонду окремо.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити