Міністерство фінансів вітає підтримку, що готовий надати Уряд США у реформуванні української митниці

4/8/16

Разом з Урядом США, Міністерство фінансів вже найближчим часом запустить дворічну програму фінансування консалтингових послуг для реформування української митниці, загальним обсягом $4 млн.

“Ми впевнені, що залучення міжнародних радників з бездоганними репутаціями та значним досвідом в управлінні та реформуванні митних пунктів в інших країнах допоможе нам кардинально підвищити чесність та рівень персоналу митниць в Україні”, - зазначила з цього приводу Міністр фінансів Наталія Яресько.

Міністерство фінансів України активно працює над запровадженням інституціональних змін у сфері своїй відповідальності, які дозволять значно підвищити якість надання державних послуг громадянам та бізнесу, ліквідувати можливість для суб’єктивізму та корупції, в першу чергу, в роботі Державної Фіскальної Служби. В рамках цієї політики, 11 лютого 2016 року Кабінет Міністрів ухвалив Концепцію щодо залучення міжнародних компаній (радників) до реформування митниць Державної фіскальної служби України.

Мета даного кроку – покращити та спростити процедури митного оформлення на обраних митних пунктах спільного кордону України-ЄС. Концепція окреслює основні завдання, цілі, етапи відбору міжнародних радників, а також критерії, яким мають відповідати компанії-кандидати.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити