Міністерство фінансів вітає продовження періоду обігу єврооблігацій Укрексімбанку як перший крок в реструктуризації боргу

4/27/15

Міністерство фінансів України вітає сьогоднішнє рішення про продовження терміну обігу облігацій Укрексімбанку як перший крок перепрофілювання зовнішніх боргових зобов'язань банку.

Власники облігацій проголосували за репрофіліювання, з повним розумінням запропонованих умов цієї операції, що повністю відповідають цілям програми «Механізм Розширеного Фінансування» (EFF) МВФ. Ми з нетерпінням чекаємо наступних кроків у наших переговорах в рамках боргової операції України.

На відміну від операції з борговими зобов‘язаннями Укрексімбанку, головною метою якої було забезпечити цілі ліквідності, боргова операцію України також матиме на меті знизити рівень боргу та витрат на його обслуговування.

Міністерство нагадує всім зацікавленим сторонам, що кінцевий термін для проведення боргової операції України - це перший перегляд програми співробітництва з МВФ, яке запланований на червень.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити