Міністерство фінансів утворило Робочу групу з реформування системи управління державними фінансами

12/29/18

Міністром фінансів України затверджено наказ про утворення Робочої групи з реформування системи управління державними фінансами, визначено її персональний склад та основні завдання.

До складу робочої групи увійдуть представники органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій, експерти.Також наказом Міністерством фінансів України в складі робочої групи сформовано робочі підгрупи відповідно до окремих напрямків реформи системи управління державними фінансами.

Робоча група стане тимчасовим консультативно-дорадчим органом при Міністерстві фінансів України, метою якого є сприяння розробленню та впровадженню реформ відповідно до Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017–2020 роки. Реалізація цих реформ спрямована на підвищення ефективності використання бюджетних коштів, забезпечення прозорості та підзвітності державних фінансів, підвищення якості та ефективності адміністрування податків і зборів та рівня дотримання вимог податкового законодавства, впровадження в практику управління державними фінансами найкращих стандартів ЄС та міжнародних організацій .

Робоча група та підгрупи стануть майданчиком для широкого діалогу з відповідних питань як з незалежними експертами та заінтересованими сторонами, так і з міжнародними партнерами - Європейським Союзом, Світовим банком та іншими міжнародними фінансовими організаціями

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити