Міністерство фінансів України вітає згоду кредиторів на обмін єврооблігацій м. Києва

12/9/15

Міністерство фінансів України вітає згоду кредиторів на обмін єврооблігацій міста Києва, термін сплати за якими настає у 2016 р., у обсязі $ 300 млн. на нові державні цінні папери та закликає усіх власників єврооблігацій у обсязі $ 250 млн., термін сплати за якими настав у 2015 р., погодитися на обмін до завершення терміну дії пропозиції.

Рішення власників єврооблігацій від 8 грудня 2015 року щодо обміну єврооблігацій міста Києва в обсязі $ 300 млн., термін сплати за якими настає у 2016 р., на нові державні цінні папери - це важливий крок до стабілізації бюджету міста Києва та загальної реструктуризації зовнішнього боргу України відповідно до цілей, встановлених Програмою розширеного фінансування МВФ.

Міністерство нагадує усім власникам єврооблігацій м. Києва в обсязі $ 250 млн., термін сплати за якими настав у 2015 р., що можливість обміну цих боргових зобов’язань (після списання їх номінальної вартості на 25%) на ОЗДП та державні деривативи передбачена лише Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік".

Міністерство фінансів закликає усіх власників єврооблігацій, термін сплати за якими настав у 2015 р., скористатися цією нагодою до завершення терміну дії пропозиції.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити