Міністерство фінансів України та інші розпорядники бюджетних коштів отримали можливість скористатись міжнародним досвідом

11/25/15

23-25 листопада 2015р. Міністерство фінансів України у співпраці з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH провело тренінг «Бюджетна підтримка ЄС Україні». Близько 30 представників з Міністерства фінансів України та інших розпорядників бюджетних коштів, які отримують бюджетну підтримку ЄС, удосконалили своє розуміння, як функціонує інструмент бюджетної підтримки ЄС.

Тренінг був спрямований на:
- Підвищення обізнаності про бюджетну підтримку ЄС як інструмент співпраці між зацікавленими інституціями (Мінфін, галузеві міністерства);
- Пояснення місця бюджетної підтримки в політичному порядку денному України та національних системах управління державними фінансами (включаючи аудит державних рахунків);
- Пояснення вимог щодо розробки та підготовки спеціальних програм бюджетної підтримки;
- Обговорення ключових операційних моментів управління програмами бюджетної підтримки, включаючи внесення змін до законодавства у разі необхідності.

Тренінг відбувся у рамках співпраці з проектом “Підтримка реформи управління державними фінансами», який реалізується GIZ за дорученням Уряду Німеччини, з метою просування та підтримки реформи управління державними фінансами в Україні. Проект надає підтримку Міністерству фінансів України та іншим державним установам шляхом розвитку людського потенціалу, розширення професійної мережі контактів та гармонізації до кращої світової практики.


Довідка: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити