Міністерство фінансів України підтримує процес отримання згоди, який розпочало Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» щодо її облігацій участі у кредиті з погашенням у 2018 року

1/20/16

Міністерство фінансів України підтримує пропозицію обміну, зроблену Публічним акціонерним товариством «Українська залізниця» власникам її облігацій участі у кредиті обсягом 500 000 000 доларів США, процентною ставкою 9,5% річних та погашенням у 2018 році ("Облігації").

Якщо запропоноване рішення про затвердження пропозиції обміну буде схвалено, власники Облігацій отримають нові облігації участі у кредиті з погашенням у 2021 році, з деякими амортизаційними платежами, та процентною ставкою 9,875%.

Комерційні умови цієї реструктуризації було узгоджено зі спеціальним комітетом деяких власників Облігацій, які висловили свою підтримку реструктуризації на умовах, викладених у прес-релізі від 9 грудня 2015 року. Запропонована реструктуризація Облігацій також відповідає вимогам програми співробітництва України з МВФ “Механізм розширеного фінансування”.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити