Міністерство фінансів приєдналося до проведення державних закупівель в електронному форматі

5/8/15

З метою забезпечення доступу громадськості до контролю над витратами державних коштів та покращання ефективності витрат Міністерство фінансів України долучилось до процесу проведення допорогових державних закупівель у електронному форматі.

Міністерство фінансів підписало договори з двома електронними торговими площадками, SmartTender.biz та E-Tender, для проведення електронних закупівель через систему ProZorro (http://prozorro.org/) - систему, що була створена за ініціативи громадських організацій, IT-компаній та комерційних електронних майданчиків та за підтримки державних органів України.

Через зазначені майданчики Мінфін проводитиме закупівлі, які не підпадають під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель». Це стосується закупівель товарів, робіт і послуг, вартість предмета закупівлі яких (без урахування податку на додану вартість), товару (товарів), послуги (послуг) не перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - 1 мільйон гривень.

«Проведення допорогових закупівель через електронні майданчики дозволять залучити до них більшу кількість постачальників, що, в свою чергу, дозволить знизити ціну і зменшити витрати державних коштів», - зазначила Оксана Маркарова, заступник Міністра фінансів – керівник апарату. – Ми сподіваємося, що це перший крок у напрямі до налагодження більш прозорих закупівель , і що з часом законодавство дозволить нам поширити цей спосіб закупівель на більшу кількість товарів та послуг».

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити