Міністерство фінансів представило стратегію реформування державних банків

2/11/16

Кабінет Міністрів підтримав “Засади стратегічного реформування державного банківського сектору” (далі - Стратегія), що були розроблені Міністерством фінансів України та метою яких є вирішення ключових проблем, що стоять сьогодні на заваді ефективної роботи державних банків.

Міністерство фінансів продовжує вживати заходів для відновлення економічного зростання в Україні та необхідного для цього оздоровлення банківської системи. Важливим завданням для досягнення цієї мети є підвищення фінансової ефективності діяльності державних банків та забезпечення прозорості їх управління.

З цією метою Міністерство фінансів розробило Стратегію, завданням якої є докорінно переглянути принципи та механізми корпоративного управління державних банків та забезпечити створення ізольованої від політичного впливу системи управління діяльністю державних банків. Зокрема, стратегія передбачає приведення системи корпоративного управління у відповідність до рекомендацій ОЕСР. Це забезпечить стабільність функціонування банків, сприятиме покращенню результатів роботи та підвищенню оцінки з боку потенційних інвесторів.

«Це одна з тих ключових реформ, яка матиме дійсно суттєвий позитивний вплив на Україну, банківський сектор та всю економіку держави» - зазначила під час презентації Стратегії Міністр фінансів Наталія Яресько. Результатом вказаних вище змін буде економія мільярдів гривень бюджету щороку, перетворення державних банків із збиткових на прибуткові, оздоровлення банківської системи в цілому та як результат розвиток економіки.


Засади стратегічного реформування державного банківського сектору

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити