Міністерство фінансів оголосило прайсинг випуску $3 млрд. євробондів

9/19/17

ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТА ЙОГО КОПІЇ НЕ МОЖУТЬ РОЗПОВСЮДЖУВАТИСЯ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ, КАНАДІ, АВСТРАЛІЇ АБО ЯПОНІЇ, АБО БУТИ ВІДПРАВЛЕНІ У СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ, КАНАДУ, АВСТРАЛІЮ ТА ЯПОНІЮ.

Сьогодні Україна оголосила про прайсинг свого першого, самостійного випуску єврооблігацій з часу подій Євромайдану у 2014 році. Новий випуск є випуском облігацій зовнішньої державної позики на основну суму 3 млрд. доларів США з кінцевим строком погашення 25 вересня 2032 чотирма рівними частинами: 25 березня 2031 року, 25 вересня 2031 року, 25 березня 2032 року та 25 вересня 2032 року. На облігації будуть нараховуватися проценти за ставкою 7,375% річних. Очікується, що новому випуску буде присвоєний рейтинг не нижче B- рейтинговим агентством Standard & Poor’s та B- рейтинговим агентством Fitch. Очікується, що розрахунки за новим випуском відбудуться 25 вересня 2017 року.

На піку процесу збору заявок на придбання цінних паперів близько 350 інвесторів виразили зацікавленість у придбанні нових українських цінних паперів на суму 9,5 млрд. дол. США.

З метою зменшення пікового навантаження на державний бюджет з погашення державного боргу у 2019-2020 роках частина надходжень від нового випуску облігацій буде використана Україною для здійснення обміну/викупу Облігацій з доходністю 7,75%, з погашенням у 2019 році на основну суму 1 160 905 000 доларів США та Облігацій з доходністю 7,75%, з погашенням у 2020 році на основну суму 415 152 000 доларів США, та накопичені проценти, нараховані до дати здійснення розрахунків (яка, як очікується, настане 25 вересня 2017 року) відповідно до умов пропозиції обміну/викупу, про яку Міністерство фінансів оголосило 7 вересня 2017 року. Решта надходжень від нового випуску буде використана для фінансування загального фонду державного бюджету.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк зазначив: «Сьогодні важлива подія в макроекономічній та фінансовій історії України. Що важливіше успіх цієї операції – це результат напруженої роботи та відданості українського народу та об'єднаних зусиль Президента України, Уряду та Парламенту, які кардинально змінили нашу країну протягом останніх трьох років».

BNP Paribas, Goldman Sachs та J.P. Morgan виступили головними організаторами транзакції.

Зазначені у цьому прес-релізі цінні папери не можна продавати у Сполучених Штатах Америки, якщо вони не зареєстровані або не звільнені від реєстрації відповідно до Закону США про цінні папери 1933 року, зі змінами. Україна, в особі Міністра фінансів України, що діє за дорученням Кабінету Міністрів України, не має наміру реєструвати будь-які цінні папери у Сполучених Штатах Америки, або здійснювати публічну пропозицію цінних паперів у Сполучених Штатах Америки.

Це повідомлення не є пропозицією Цінних паперів для громадськості у Сполученому Королівстві. У Сполученому Королівстві не було та не буде схвалено жодного проспекту емісії стосовно Цінних паперів. Це повідомлення розповсюджується та спрямоване лише на (i) осіб за межами Сполученого Королівства, або (ii) осіб, які є професійними інвесторами, що підпадають під дію Статті 19(5) Закону Сполученого Королівства про фінансові послуги та ринки 2000 року (Фінансове сприяння) Наказ 2005 року (“Наказ”), та (iii) компаній з високим рівнем капіталу, та інших осіб, які на законних засадах можуть отримати це повідомлення, та які підпадають під дію пунктів 49(2)(a) – (d) Наказу (всі такі особи далі разом іменуються “Відповідні особи”). Будь-яка інвестиційна діяльність, що стосується цього повідомлення, буде доступною виключно для Відповідних осіб та буде здійснюватись виключно із Відповідними особами. Будь-яка особа, яка не є Відповідною особою, не може діяти на підставі цього документа або покладатися на цей документ, або будь-який його текст.

Цей прес-реліз не є рекламою цінних паперів в Україні та не становить пропозицію або пропозицію участі або заохочення до такого обігу, розповсюдження, продажу, купівлі, або іншої передачі цінних паперів на території України. Цей реліз не призначений для публічного розповсюдження в Україні, або в Україну і не повинен публічно розповсюджуватися в Україні, або в Україну.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити