Міністерство фінансів категорично відкидає безпідставні звинувачення Юлії Тимошенко проти Урядового уповноваженого з питань управління державним боргом Віталія Лісовенка

9/19/15

Міністерство фінансів категорично відкидає цілковито безпідставні звинувачення Юлії Тимошенко проти Урядового уповноваженого з питань управління державним боргом Віталія Лісовенка, зроблені нею 18 вересня під час виступу на телебаченні.

Переговори зі Спеціальним комітетом кредиторів було проведено відповідно до міжнародних стандартів прозорості та під наглядом Міжнародного Валютного Фонду.

Учасники ринку чи будь-хто з міжнародних регуляторів, задіяних у переговорах, не помітили жодних аномалій чи викривлень на ринку під час переговорів, які були б можливі у разі купівлі/продажу облігацій на інсайдерській інформації, в чому полягає суть звинувачень пані Тимошенко.

Важливість досягнутої угоди була визнана конституційною більшістю Верховної Ради в четвер, 17 вересня, під час ухвалення відповідних 3 проектів законів щодо реструктуризації, за кожен з яких проголосувало понад 300 народних депутатів. В тому числі, важливість угоди визнала сама пані Тимошенко, яка проголосувала на підтримку даних проектів законів, - так само, як і представники її політичної фракції. Безпідставні нападки не можуть змінити дійсність чи принизити успіх угоди з реструктуризації боргу з кредиторами.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити