Мінфінівці продовжують збирати кошти на допомогу військовим

6/15/15

Завершився 22й етап благодійної акції для надання допомоги пораненим військовослужбовцям та нашим захисникам у зоні АТО, організованої працівниками Мінфіну. Всі охочі мали змогу підтримати наших захисників на передовій та поранених бійців, які лікуються у госпіталі Міноборони України.

Протягом травня вдалося зібрати 4,4 тис. грн. Разом з тим, від минулого етапу залишилися 2 тис. грн. Цікаво, що 1500 грн. передали зовсім сторонні люди, які проживаючи у Лондоні дізналися про акцію з Інтернету.

Зібрані кошти були відправлені на лікування 20-річного офіцера-героя, який врятував від загибелі 15 солдатів та знаходиться в Одеському госпіталі Міністерства оборони. Інша частина коштів пішла на придбання автомобіля та палива для батальйону 54-ї окремої механізованої бригади.

Координатори акції повідомляють, що їм, поки що, на жаль, не вдалося зібрати необхідну суму для купівлі ще одного автомобіля, обіцяного нашим військовим у Новоград-Волинському Житомирської області. Організатори акції закликають всіх бажаючих долучитися до пошуку повнопривідного автомобіля марки ВАЗ «Нива» 4х4, УАЗ-469 або повнопривідного пікапу (можливо з транзитними номерами) для українських військових.

За час проведення акції, спільними зусиллями було зібрано понад 175 тис. грн. Крім того, було зібрано продовольчі товарів та продукти харчування на суму в декілька тисяч гривень, а також патріотичні сувеніри, святкові вітання та дитячі малюнки.

«Захисники відчувають нашу підтримку, що допомагає їм вистояти проти ворога та надихає на боротьбу. Щиро дякуємо всім учасникам акції, внесок кожного у Перемогу додає сили і бажання продовжувати спільну справу», - запевнив координатор акції Михайло Тевкун.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити