Мінфін: Закупівля кохлеарних імплантів для дітей буде здійснена максимально прозоро і ефективно

3/6/19

Мінфін спільно з Інститутом отоларингології ім. проф. О. Коломійченка НАМН України опрацювали умови тендерних закупівель кохлеарних імплантів для дітей із незворотними вадами слуху.

Про це йшлося під час зустрічі керівництва Міністерства фінансів з представниками Національної академії медичних наук України, пацієнтських і благодійних організацій, де обговорювалось питання цільового, ефективного та прозорого використання бюджетних коштів на імплантаційне слухопротезування, зокрема, за допомогою електронної системи публічних закупівель ProZorro.

У новому проекті технічного завдання на закупівлю кохлеарних імплантів встановлено нові вимоги до показників якості, техніко-економічні та спеціальні вимоги до цих медичних виробів (в т.ч. щодо постачання найновіших моделей кохлеарних імплантів), гарантії сервісного обслуговування (наявність сервісної бази в Україні для виконання гарантійного та післягарантійного сервісу) та набір персоналу з відповідною кваліфікацією та сертифікатом, що це підтверджує (сервісні роботи мають виконуватися співробітниками фірми-постачальника та навченим спеціалістом, який має сертифікат фірми-виробника) тощо.

Це дозволить ефективно і максимально прозоро провести закупівлю зазначених медичних виробів.

Цього року на потреби імплантаційного слухопротезування у держбюджеті передбачено 450 млн грн, що майже в три рази більше, ніж у 2018 році. Ці кошти повністю покриють всі потреби пацієнтів, які зареєстровані у черзі.


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити