​​Мінфін вітає ухвалення Верховною Радою законопроектів, що забезпечать належне проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/ 2018

3/23/18

22 березня Верховна Рада ухвалила законопроекти, що забезпечать належну організацію та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018.

Мінфін напрацював законопроекти, які вносять зміни до Закону “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, Податкового та Митного кодексів на період підготовки та проведення в Україні фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року. Законопроекти передбачають певні пільги в оподаткуванні та спрощення митних процедур для організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА.

"Вдячний народним депутатам за конструктивну роботу та підтримку законопроектів. Адже це зобов'язання, які наша країна взяла на себе, аби полегшити для організаторів проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА. Це сприятиме позитивному іміджу України на міжнародній арені.", зазначив Державний секретар Мінфіну Є. Капінус.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити