Мінфін вітає розширення партнерства Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з Укргазбанком

9/15/17

15 вересня заступник Міністра фінансів Сергій Марченко взяв участь у церемонії підписання угоди між Укргазбанком та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Угода передбачає надання Укргазбанку нової лінії торговельного фінансування у розмірі 20 мільйонів доларів США.

Угоду підписували віце-президент IFC Дімітріс Ціцірагос та Голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

"Надзвичайно приємно, що іноземні компанії активно інвестують в Україну, вбачають в нашій економіці значний потенціал. Враховуючи непростий стан економічної ситуації у світі, подібне залучення кредитно-інвестиційних коштів є проявом довіри інвесторів до дій Уряду України та вірності обраного шляху структурних реформ, їх дієвості та ефективності", - зазначив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Як зазначив віце-президент IFC Дімітріс Ціцірагос, “нова лінія допоможе забезпечити безперервний потік торгового фінансування в країну, що полегшить клієнтам банку здійснення операцій міжнародної торгівлі”.

Виділені кошти в рамках підписаної Угоди допоможуть розширити фінансову підтримку операцій з міжнародної торгівлі, відкрити нові ринки для українських експортерів, підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки й пришвидшення темпів її зростання.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити