Мінфін розширив звітність про роботу банків державного сектору з проблемними активами (NPL)

4/24/19

Після проведення консультацій з експертами міжнародних організацій Міністерство фінансів розширило формат звітності банків державного сектору та оновило звіт, опублікований 28 лютого поточного року. (http://tinyw.in/sgxF)

Зокрема, розділ про роботу банків з непрацюючими кредитами доповнений методологічним визначенням терміну «непрацюючі активи/кредити», переліком заходів, направлених на роботу з непрацюючими кредитами, які були визначені інтегрованою дорожньою картою для реалізації стратегії банків державного сектору; законодавчими ініціативами у цьому напрямку та вже реалізованими механізмами управління непрацюючими кредитами.

Додано також інформацію про основні причини зростання обсягу таких кредитів, плани подальшої роботи з проблемною заборгованістю, роботу з реструктуризаціями заборгованостей та претензійно-позовну роботу кожної установи, результати арбітражних судів банків державного сектору проти Російської Федерації і список відкритих джерел, де містяться рішення судових справ з урегулювання питань простроченої заборгованості.

Крім того, інформація по кожному банку доповнена даними про портфелі юридичних та фізичних осіб у розрізі валют (національної та іноземної), а дефолтний портфель корпоративного сектора представлений за видами економічної діяльності.

Звіт про роботу з непрацюючими кредитами

Non-performing loans status and resolution report

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити