Мінфін розробив формат оприлюднення регулярної інформації про діяльність державних банків

9/1/18

10 серпня Міністерство фінансів оголосило про ініціативу в.о. Міністра фінансів Оксани Маркарової запровадити на офіційному сайті регулярне і детальне звітування про основні показники діяльності банків, стан практичного впровадження ними “Засад стратегічного реформування державного банківського сектора”, виконання індивідуальних стратегій, а також про роботу з портфелями проблемних активів.

Згідно з планом, сьогодні Мінфін оприлюднює формат нового щоквартального звіту з урахуванням вимог чинного законодавства. З проектами макетів запропонованих звітів можна ознайомитись нижче. Пропозиції щодо проекту макету ви можете надсилати протягом вересня на нашу електронну адресу: presa@minfin.gov.ua

По кожному з чотирьох державних банків (АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк») передбачено оприлюднення основних відомостей (акціонери, керівництво банків, організаційна структура, кількість клієнтів тощо), а також основних показників діяльності, як у табличному вигляді, так і у графічній формі (візуалізація динаміки окремих показників). Зокрема, дані про обсяги активних та пасивних операцій, розміри кредитних та депозитних портфелів, фінансовий результат, інформація про обіг в POS-термінальній мережі, суми платежів населення тощо.

Окрім того, звіт міститиме агреговані дані про діяльність банків державного сектору з точки зору їх організаційної структури та місця в банківській системі України.

Окремим звітом кожні півроку планується висвітлювати результати роботи банків державного сектору з проблемними активами (NPL), включаючи кількісні показники (результати вже здійснених процедур реструктуризації та задоволених судових позовів банків).

Раз на рік на порталі подаватиметься інформація, яка стосується реалізації стратегій розвитку банків.

Перший розширений звіт буде оприлюднено 1 листопада.

Звіт_приклад.pdf

Банки державного сектору.pdf

Робота з проблемними портфелями держбанків.pdf
Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити